Vesa Luma leksione këndimi me të birin/ VIDEO

0 1

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e panjohur e madhe.

Këngëtarja Vesa Luma gjithë këto ditë ka publikuar përjetimet e saj dhe këshilla sesi duhet të sillemi për t’u mbrojtur, ndërsa sot na ka zbukuruar paraditen me video të të birit.

Të dy bashkë, nënë e bir duken duke kënduar dhe ka shkruar mbi videot se po bëjnë leksione këndimi.

Epo nuk ka si të ndoshë ndryshe me vogëlushin, duke qenë djali i dy prindërve këngëtarë.

https://www.instagram.com/stories/vesaluma/?hl=en

 


  1. Vesa Luma leksione këndimi me të birin/ VIDEO – Pergrate

    […] Këngëtarja Vesa Luma gjithë këto ditë ka publikuar përjetimet e saj dhe këshilla sesi duhet të sillemi për t’u mbrojtur, ndërsa sot na ka zbukuruar paraditen me video të të birit. Per ta pare te plote, klikoni ketu. […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

E ëma feston ditëlindjen, Sara...

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

Bashkëshortja e Gaz Pajës na...

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

E mbyllur në shtëpi, ja...

Këngëtarja Eneda Tarifa na tregon sesi duken ditët e saj në shtëpi gjatë kësaj kohe izolimi, dhe janë kaq të bukura. Mënyra sesi ajo kalon kohën me familjen nuk i...

Ermal Mamaqi s’mund të përqafojë...

Ditën e djeshme aktori dhe producenti Ermal Mamaqi ka festuar ditëlindjen më të trishtë të jetës së tij, në kushtet e një izolimi, për shkak të situatës me sëmundjen Covid-19....

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X