Po vjen një bashkëpunim muzikor mes Gjikos dhe Zërit?/ FOTO

0 0

Këngëtari i njohur nga Kosova ka bërë kuriozë gjithë fansat e tij me një postim të pak minutave më parë.

Në një foto me të birin, Gjiko ka shkruar: Gjiko në bashkëpunim me Zërin së shpejti.

Menjëherë na shkon mendja tek ndonjë projekt muzikor ku mund të jetë pjesëmarrës edhe djali i këngëtarit.

View this post on Instagram

Gjiko feat Zëri coming soon ????????????

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

E ëma feston ditëlindjen, Sara...

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

Vesa Luma leksione këndimi me...

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e...

Bashkëshortja e Gaz Pajës na...

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

E mbyllur në shtëpi, ja...

Këngëtarja Eneda Tarifa na tregon sesi duken ditët e saj në shtëpi gjatë kësaj kohe izolimi, dhe janë kaq të bukura. Mënyra sesi ajo kalon kohën me familjen nuk i...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X