Nëna lind në makinë, i biri e filmon/ VIDEO

Nëna niset për të bërë kontroll në spital, i fillojnë kontraktimet rrugës. Djali i saj ishte i pranishëm dhe ka filmuar çastin e lindjes.
0 0

Një grua nga Nevada papritur lindi vajzën e saj në një makinë në lëvizje dhe djali i saj 11-vjeçar kapi të gjithë momentin në video. Kur Rudy Naper dhe burri i saj Addison morën tre fëmijët e tyre në kamion, ata prisnin të bënin një vizitë rutinë në spital për kontrollin përfundimtar të shtatzënisë. Megjithatë, gjërat papritmas morën një kthesë kur ajo filloi të përjetonte dhimbje të forta.

Napier supozohej të lindte më 8 qershor, por kontraktimet filluan gjatë pesë minutave të para të rrugës për në spital. Djali 11-vjeçar i Napierit, Jaydon, duhet ta ketë ditur se kjo ishte puna e vërtetë. Ai nxori shpejt një telefon dhe filloi të filmonte nënën e tij. Videoja u ngarkua më vonë në Facebook nga burri i Naper dhe ka mbledhur 10 milionë shikime dhe mbi 76,000 shpërndarje.

Në video, Naper është qartë nën ndikimin e dhimbjevetë forta, dhe dy fëmijët e saj të tjerë (Jai’ahni 8-vjeçar dhe Jaida 4-vjeçare) janë të shqetësuar. Ata qetësohen ata kur Addison kthehet nga kamera dhe i tregon së shpejti vajzës së tij: “Hej Jolee, thjesht dua t’ju njoftoj se prania juaj është madhështore në makinën time. Ne jemi në rrugën tonë për në spital, ju duam dhe ne do t’ju shohim së shpejti. ”

Për një minutë, ujërat e Napierit pushojnë dhe vajza e saj ka lindur. Ajo më vonë tha se “Ishte një përvojë dhe kjo ishte përvoja më e frikshme dhe më e mirë që kisha ndonjëherë”, dhe Addison e përshkroi atë si “një makth të mrekullueshëm!!” në Facebook.

11-vjeçari Jayden tha se e gjithë kjo përvojë ishte “e çmendur “.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Historia e mahnitshme e lindjes...

Histori e mahnitshme. Historia jonë e lindjes! Trupi i njeriut është vërtet një gjë e mahnitshme. Në datën 8.5.2017 rreth orës 10 të mëngjesit fillova të kisha kontraktime. Unë isha...

E njëjta infermiere që u...

Inkubatori mund të jetë një vend me të vërtetë i vështirë për prindërit e rinj. Shpesh anëtarët e stafit përpiqen ta bëjnë atë sa më të dashur të jetë e...

Kritikojnë modelen me ngjyrë për...

Modelja Porsche Thomas, e cila së fundmi lindi binjakë, postoi fotografinë më të mrekullueshme të barkut me bikini, në Instagram teksa pushonte në pishinë, ende 35 javëshe shtatzanë. "Mbetën vetëm...

Lajm i mirë/ Alvin Berisha...

Kur kanë kaluar disa javë pas bërjes publik të lajmit për Alvin Berishën, më në fund vogëlushi ia ka dalë të largohet nga kampi në Siri. Lajmi është bërë sot...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X