E mbyllur në shtëpi, ja lumturia më e madhe e Eneda Tarifës/ VIDEO

0 1

Këngëtarja Eneda Tarifa na tregon sesi duken ditët e saj në shtëpi gjatë kësaj kohe izolimi, dhe janë kaq të bukura.

Mënyra sesi ajo kalon kohën me familjen nuk i ngjan aspak një karantine, por një ambienti të ngrohtë familjar, që ndoshta ka qenë shumë i nevojshëm në epokën kaq të ngarkuar sa jetojmë.

Me videon e së bijës dhe së ëmës duke luajtur piano e kënduar, Eneda na ngrohu zemrat të gjithëve.

“Tani a ka lumturi më të madhe ? Më thoni ju mua… Aria luan piano dhe nëna këndon këngën “Atdheu”. #unërrinështëpi”, – ka shkruar këngëtarja Eneda Tarifa.


  1. E mbyllur në shtëpi, ja lumturia më e madhe e Eneda Tarifës/ VIDEO – Pergrate

    […] Këngëtarja Eneda Tarifa na tregon sesi duken ditët e saj në shtëpi gjatë kësaj kohe izolimi, dhe janë kaq të bukura. Per ta lexuarte plote, klikoni ketu. […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

E ëma feston ditëlindjen, Sara...

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

Vesa Luma leksione këndimi me...

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e...

Bashkëshortja e Gaz Pajës na...

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

Ermal Mamaqi s’mund të përqafojë...

Ditën e djeshme aktori dhe producenti Ermal Mamaqi ka festuar ditëlindjen më të trishtë të jetës së tij, në kushtet e një izolimi, për shkak të situatës me sëmundjen Covid-19....

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X