Pernenat March 21, 2020 473

Skuqja e pjeses poshte syve te femijes

prsh kam djalin 8 muajsh dhe kur lindi i kishte qepallat e syve te kuq me thane se me kalimin e kohes ato do te largoheshin vet por nuk jan larguar ndonjeher i iken por i kthehet prap tani ka filluar i skuqen pjesa posht syrit nuk e di nga se i kuqet ????‍♀️


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Do doja nje foto qe t’iu jap nje pergjigje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X