Pernenat March 20, 2020 386

Shikimi i bebit

Pershendetje doktoresha. Dua te bej dy pyetje.
1. Kam vajzen 4 muajshe gjysem dhe me shqeteson pak shikim. Nuk eshte shume i drejte. Ka ndonje problem? Duhet te bej ndonje vizite specifike?
2. Ka pak ngjyre te eret posht syve. Cfare problemi mund te jete?
Nuk ka asnje shqetesim shendetesor/ nuk me grindet. E ushqej me qumesht gjiri
Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nuk arrij ta identifikoj mire ne foto, moskordinimi i syve (strabizmi) ne kete moshe nuk eshte per ti shqetesuar , ju rekomandoj qe nese nuk shihni ndryshim pas vitit te pare te beni nje konsulte me mjek okulist.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X