Pernenat January 11, 2020 409

Pytje

Mrb Nena.. Kam 3 muaj qe Kam lindur ne franc dhe doja te dija nga ju nenat qe si mund te mar leket e lindjess ne shqiperi . Sot ka shkuar vjerra po kan kerkuar shum gjera. Si funksionon. Flm per pergjigjet ti keni Mir bebushat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X