Pernenat March 22, 2020 2701

Pucrat pas temperatures

Pershendetje nena kam djalin 4 muajsh me esht ber me pucra te vockela e gjith trupi para 3 ditesh e kam pasur me temperatur dhe tani jan ber dhe pucrat a mos esht thruthi ju lutem me ktheni nje pergj se jam shum e shqetesuae uroj ti keni bebat mir


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! E mira do ishte te me dergo it nje foto.., gjithsesi ju thoni qe para 3 ditesh ka patur temperature e zakonisht keto jane elemente qe dalin ne lekure nga temp( nese nuk ka simptoma te tjera)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X