Pernenat March 21, 2020 389

Probleme me konstipacionin ne shtatzani

Mirembrema kam nje pyetje jam shtatezene dhe kam probleme me konstipaktin caj i senes bene per kete problem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X