Pernenat March 21, 2020 570

Marredheniet seksuale ne javen e nente te shtatzanise

Jam 9 jave shtatzane desha te bej nje pyetje se deri kur mund te kemi marredhenie me burrin, dhe per gjininr e bebit mbas sa kohe mund ta kuptoj se cfare eshte?
Jeni e mrekullueshme ju pergezoj per punen qe beni hallall ju qofte ????


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X