Pernenat March 21, 2020 597

Kordoni umbelikal me nje arterie

Pershendetje! Vajza ime ka pasur kordonin umbelikal me nje arterie por nuk ka pasur asnje problem gjate shtezanise eshte zhvilliar shume mire ne cdo eko ka qene shume mire. Dhe tani eshte shume mire dhe eshte rritur sipas mesatares. Pyetja ime eshte kjo a duhet ti bej ndonje kontrroll me te specializiar apo mdonje eko vajzes?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nuk ka asgje per tu shqetesuar prania e nje arterie ne kordonin umbilikal eshte ceshtje e kaluar tashme, persa kohe qe bebi juaj ka patur nje zhvillim te mire gjate shtatazanise, nuk eshte nevoja te beni ekzaminim shtese.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X