Pernenat March 22, 2020 2495

Fillimi i ushqyerjes

Pershendetje djalin e kam 5 myajsh ne gji kur mund ti fiiloj ushqim dhe cfare flm.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju sugjeroj ti nisni frutat leng ose pure, fillimisht niset me mollen, karoten me vone dardha( keto jane frutat e para qe jepen),kur te beje 6 muajsh i nis supen me perime, fillimisht pataten e e mbel me karote i zien i frulon i shton djali pamirxhano dhe vaj ulliri pa aciditet( per femije)

  2. avatar Anonim-7465

    A lejohet lengu i frutave tju jepet bebeve para se te mbushin 1 vjec?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X