Pernenat March 2, 2020 496

Fillimi i ushqimit te bebi

Ne cfare muaji ju fillohet ushqimi bebit dhe cfar lloj ushqimi ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Rekomandoj ne muajin e 6(gjashte), gjithsesi varet nga zhvillimi i femijes.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X