Pernenat December 20, 2019 492

Analiza dhe autizem

Pershendetje,ne qofte se adn dhe analizat e gjakut te nje femije qe dyshohet per autizem dalin paster,a mund te kete autizem ai femije apo thjeshte nje bllokim.


  1. avatar Anonim-7397

    kjo quhet analiza e gjenetikes, nuk e di a e ben ne shqiperi apo jasht, por me aq informacion qe kam, kjo tregon nese femija e ka te trasheguar apo ka dicka tjeter, prsh te tregoj rastin e nje vajze 6 vjece Jam lexuar ketu ne kete faqe, qe truri nuk furnizohet mjaftueshem me proteina, dhe kjo i kish shkaktuar shum dem femijes qe i eshte shfaq dhe autizmi por ne grade te rende. Kjo analiz mund te gjej dhe shkakun nese ka dicka qe nuk shkon. por nese del mire nuk do te thote qe femija nuk ka autizem.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X