E ëma feston ditëlindjen, Sara Hoxha e uron nga larg/ FOTO

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

March 23, 2020

Vesa Luma leksione këndimi me të birin/ VIDEO

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e...

March 23, 2020

Bashkëshortja e Gaz Pajës na shuan shumë kuriozitete për të birin

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

March 22, 2020

E mbyllur në shtëpi, ja lumturia më e madhe e Eneda Tarifës/ VIDEO

Këngëtarja Eneda Tarifa na tregon sesi duken ditët e saj në shtëpi gjatë kësaj kohe izolimi, dhe janë kaq të bukura. Mënyra sesi ajo kalon kohën me familjen nuk i...

March 22, 2020

Ermal Mamaqi s’mund të përqafojë prindërit: Prita të shkoja në makinë për të nxjerrë lotët/ FOTO

Ditën e djeshme aktori dhe producenti Ermal Mamaqi ka festuar ditëlindjen më të trishtë të jetës së tij, në kushtet e një izolimi, për shkak të situatës me sëmundjen Covid-19....

March 22, 2020

Miriami dhe Albani kanë gjetur çelësin e çdo porte/ FOTO

Me gjithë të këqijat që ka sjellë përhapja e Covid-19, qëndrimi pranë njerëzve tanë më të dashur, është padyshim ana e mirë e kësaj të keqeje. Nga qëndrimi me njëri-tjetrin...

March 20, 2020

Robert Berisha i izoluar: As vajzën nuk kam takuar

Prej ditës së djeshme këngëtari Robert Berisha është karantinuar në një konvikt në Prishtinë dhe pas publikimit të lajmit, na ka përditësuar me video të njëpasnjëshme për qëndrimin e tij...

March 20, 2020

Thirrja e Sara Hoxhës: Ju që dilni nga shtëpia rrezikoni jetën e vëllai tim

Sara Hoxha, ka bërë një apel të fuqishëm përmes rrjeteve sociale lidhur me qëndrimin në shtëpi gjatë kësaj periudhe që është cilësuar si luftë. Ajo bën të ditur për ndjekësit,...

March 20, 2020
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X