Historia e mahnitshme e lindjes në makinë në javën e 29

Histori e mahnitshme. Historia jonë e lindjes! Trupi i njeriut është vërtet një gjë e mahnitshme. Në datën 8.5.2017 rreth orës 10 të mëngjesit fillova të kisha kontraktime. Unë isha...

March 11, 2020

E njëjta infermiere që u kujdes për babain 30 vjet më parë, kujdeset sot për djalin

Inkubatori mund të jetë një vend me të vërtetë i vështirë për prindërit e rinj. Shpesh anëtarët e stafit përpiqen ta bëjnë atë sa më të dashur të jetë e...

February 28, 2020

Kritikojnë modelen me ngjyrë për barkun e zi: Ndërkohë që ju më shani unë po krijoj jetë brenda trupit tim

Modelja Porsche Thomas, e cila së fundmi lindi binjakë, postoi fotografinë më të mrekullueshme të barkut me bikini, në Instagram teksa pushonte në pishinë, ende 35 javëshe shtatzanë. "Mbetën vetëm...

February 23, 2020

Lajm i mirë/ Alvin Berisha nxiret nga kampi në Siri

Kur kanë kaluar disa javë pas bërjes publik të lajmit për Alvin Berishën, më në fund vogëlushi ia ka dalë të largohet nga kampi në Siri. Lajmi është bërë sot...

November 5, 2019

Vogëlushja që nuk di sa vjeçe është, por njeh mirë çdo informacion të papërshtatshëm nga interneti

Çdokujt prej nesh mund t’i ketë rënë rasti të shohë fëmijë lypsarë dhe ndoshta edhe të ketë shkëmbyer një bisedë me ta. Në vendin ku jetojmë është shumë e zakontë...

November 5, 2019

Shkon të bëjë eko, foshnja ngre dy gishtat nga brenda barkut

Nëna e tij tha në fakt që e priste që vajza e saj në bark të bënte ndonjë gjë të pazakontë. Jemma Houston, 21 vjeç, nga Paisley, Renfrewshire, ka publikuar...

November 1, 2019

Humbi jetën pas lindjes në Elbasan, bashkëshorti i Rexhinës: 6 muaj pa zërin e saj, më keni vrarë shpirtin…

Gerti Debrova, bashkëshorti i Rexhina Debrovës, 25-vjeçares që humbi jetën direkt pas lindjes së vajzës në Elbasan, akoma e ka të freskët dhimbjen. Kanë kaluar gjashtë muaj pa Rexhinën dhe...

October 23, 2019

Tragjedi në Pogradec/ Vajza 10-vjeçare bie në gropën e vaditjes, e ëma humb jetën në përpjekje për ta shpëtuar

Një histori që tregon edhe njëherë se nëna është një grusht vuajtjesh dhe simbol i gjallë i sakrificës, por kësaj here ajo nuk ia doli të shpëtonte fëmijën e saj....

October 7, 2019
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X