Si po i kaloni ditët e mbyllura në shtëpi me fëmijët?

Ndoshta këto janë ditët që kemi qëndruar më së shumti në shtëpi me familjarët tanë, në një betejë jo të lehtë kundër përhapjes së Covid-19. Përveç frikës nga e panjohura...

March 15, 2020

Gjesti fisnik i stjuardesave me fëmijën 8 ditësh

Një baba nga Kalifornia ka përdorur Twitterin këtë javë për të treguar një histori zemërgjerësie për mirësinë e të huajve në fluturimin e parë të vajzës së tij të porsalindur....

February 17, 2020

Kurrë nuk do të paguhem sa im shoq dhe duhet të bëj paqe me këtë fakt

Unë e urrej faktin që nuk jam në gjendje të kontribuoj. Gjithmonë flitet shumë për hendekun gjinor të pagave. Por ka një lloj tjetër boshllëku rreth çështjes së pagave në...

February 13, 2020

Pak dashuri për nënat beqare

Sa herë kalojnë disa muaj, një valë rraskapitjeje më kaplon. Ndjehem sikur energjia ime është varfëruar, sikur mezi po ia dal me vajzën time 2-vjeçare. Durimi im është shumë i...

December 29, 2019

“Këta zihen përditë për mua”, moderatorja zbulon sherrin mes djalit dhe babait të saj

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu  një blogere mjaft e ndjekur në rrjetet sociale publikon shpesh foto nga jeta e saj private dhe sidomos momentet që kalon me të birin. Në...

December 22, 2019

Si të kontrollojmë veten kur jemi shumë inatosur me partnerin?

Një nga gjërat më të vështira në një lidhje është të sillesh mirë me partnerin kur je mërzitur me të. Është gjithashtu një nga momentet më të rëndësishme për të...

December 21, 2019

“Ndihemi të bekuar”, Miriam Cani flet për shtatzëninë e dytë

Këngëtarja Miriam Cani do të sjellë në jetë një fëmijë dhe një vëllaçko të vogël për vogëlushen Amel. Kanë qenë vetë çifti i këngëtarëve, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ata...

December 16, 2019

Djali i blogeres së njohur thyen rrjetin me talentin e tij/ Video

Është vetëm një vjeç, por djali i blogeres së njohur italiane, Chiara Ferragni  ka fituar shumë famë nga rrjetet sociale. Vogëlushi Leone Lucia shfaqet shpeshherë në postimet e nenës së...

December 14, 2019
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X