Bashkëshortja e Gaz Pajës na shuan shumë kuriozitete për të birin

0 1

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard.

Gjatë këtyre ditëve të izolimit, Ira ka zgjedhur t’u përgjgijet ndjekësve në Instagram për pyetjet rreth familjes së tyre.

Ndër të tjera, e pyetur për vogëlushin Dard, imazhin e të cilin nuk e kemi parë ende, bashkëshortja e aktorit tha se duhet të presim edhe pak që të shohim si duket ai.

Megjithatë, Ira ka shuar një kurizoitet duke thënë se Dard i ngjan më shumë Gazit.

Ajo tregoi gjithashtu se e ushqen të voglin me qumësht gjiri.


  1. Bashkëshortja e Gaz Pajës na shuan shumë kuriozitete për të birin – Pergrate

    […] Ndër të tjera, e pyetur për vogëlushin Dard, imazhin e të cilin nuk e kemi parë ende, bashkëshortja e aktorit tha se… per ta lexuar te plote klikoni ketu. […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

E ëma feston ditëlindjen, Sara...

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

Vesa Luma leksione këndimi me...

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e...

E mbyllur në shtëpi, ja...

Këngëtarja Eneda Tarifa na tregon sesi duken ditët e saj në shtëpi gjatë kësaj kohe izolimi, dhe janë kaq të bukura. Mënyra sesi ajo kalon kohën me familjen nuk i...

Ermal Mamaqi s’mund të përqafojë...

Ditën e djeshme aktori dhe producenti Ermal Mamaqi ka festuar ditëlindjen më të trishtë të jetës së tij, në kushtet e një izolimi, për shkak të situatës me sëmundjen Covid-19....

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X