18 emra unik per vajza

0 0

Jeni në javët e fundit të shtatzanisë dhe akoma nuk e keni perzgjedhur ende emrin e vogëlushes tuaj?! Dilemat janë të shumta por tashmë, pernenat.al ju vjen në ndihmë me 18 emra unik për vajza.
Në këtë material
 do të gjeni emra modern për vajza, emra të shkurtër për vajza por edhe disas emra të vjetër por absolutisht shumë të bukur. 

Anja

Aviana

Bela

Bianka

Selin

Chloe – Klo

Sindi

Deizi

Elin

Gizele

Hana

Ines

Luna

Nadja

Nina

Paola

Sonja

Zoe

/* Komentoni edhe ju një emër vajze dhe më pas ne do t’ja bashkangjisim materialit <3 */

Lexoni dhe: 20 emrat me te perdorur per vitet ne vijim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Oligosaharidet e qumështit njerëzor dhe...

Qumështi i gjirit është jashtëzakonisht kompleks. Çdo pikë e qumështit të gjirit përmban mijëra molekula të ndryshme që veprojnë se bashku në harmoni të plotë, si muzikantët e një orkestre,...

Smogu i qytetit dëmton sytë...

Ndër dëmet e shumta për shëndetin e shkaktuar nga grimcat e imëta të smogut, ekziston edhe tharja e filmit të çmuar të lotëve që mbulon sipërfaqen e syve: ekspertët flasin...

Emra per vajza dhe emra...

Zgjedhja e emrit të fëmijës shpesh mund të çojë në “krizë” prindërit, në kuptimin që mendojnë se tashmë e kanë vendosur dhe më pas gjithçka kthehet sërish në fillim duke...

Tragjedi në Berat, vdesin foshnjat...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Berat, ku dy binjakë 5-muajsh, ndërruan  jetë. Ata u dërguan në spital të pajetë dhe dyshimet e para ishin se fëmijët mund...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


[nextend_social_login login="1" link="1" unlink="1" ] X

Ndrysho fjalkalimin


X